İçeriğe atla

Çerçevede Anı Biriktirmece

Bu gün mutlu işler atölyemde yoğun mesai vardı. Hayatıma dair, yakamı belki de hiç bırakmayacak heveslerimden biri istediğimde hayal dünyam ile başbaşa kalabiliyor olmak. Her ne kadar işler güçler bir yandan eteğimizi çekiştirse de ne yapıp ne edip arada bir ruhu beslemek lazım. Sadece ve sadece kendimize ayırdığımız bu zaman dilimleri çok değerlidir ve bizi özel kılar hatta iyileştirir’. Her halde bu yüzden ne zaman kendimi mutsuz hissetsem kendimi mutlu işler atölyemde buluyorum. Çünkü iyileşmenin formülünü biliyorum. Hatta şuan kendimi bembeyaz pişmaniye saçlarım ve buruşuk tenimle, yine bu odada, mutlu işler peşinde koşarken hayal ediyorum.

Bu günkü projemin adını ‘Çerçevede anı biriktirmece’ koydum. Eşimle tanışma tarihimiz, hobilerimiz, mesleğimiz bizim için önemli olan şeyleri minik minik resmettim.

Yüreğimden kopan şeyler yine ne yaptı ne etti şekil buldu, beni mutlu etti.wpid-2015-08-18-21-18-12_deco.jpg

Denemeye değer ve oldukça eğlenceli bir proje olduğunu düşünüyorum, hatta eğer çocuğunuz varsa birlikte oturun başına hayalinizde ne canlanıyorsa çizin, boyayın. Sonra güzel bir çerçeveye koyup asın en güzel yere…wpid-2015-08-18-21-02-30_deco.jpg

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: