İçeriğe atla

Content Marketing Konferansi ve İyi İçerik Atölyesi İçin Teşekkürler Bumerang!

10 Aralık’ta Intercontinental İstanbul’da gerçekleşen bu içerik dolu güne ikilafinbelini.com blogu da davetliydi! wpid-20141212_212436.jpg

Yalnızca sınırlı sayıda bloggerın katılmaya hak kazandığı bu özel günde yer alabildiğim için çok mutluyum ve beni davet eden Bumerang’a sonsuz teşekkürler! #BUM14

Pekiii bu güzel günde neler yaşadık?

Etkinliğin gerçekleşeceği mekana yarım saat kadar erken gitmiştim, iyiki de öyle yapmışım, bu sayede farklı insanlarlar tanişma ve Bumerang’ın can damarları Hilal Meriç ve Ahmet Erten ile az da olsa muhabbet etme imkanım oldu.

Açılış konuşmasını Ertuğrul Özkök gerçekleştirdi, daha sonra iyi içerik atölyesine geçiş yaptım ve ilk olarak ByWonderland ve Bayaiyi’nin kuruculari Oylum ve Onur Yüksel çiftinin konuşmalarını dinledik. Kendileri tüm evlenme stresinden uzak kalmak için Kenya’ya gidip orada evlenivermişler:) daha sonra Bywonderland’i kurmuşlar, kendi işlerinden ayrılıp tamamen bywonderland’e odaklanmışlar, sıra dışı ve kendine has hallerinden olsa gerek başarıyı yakalamaları uzun sürmemiş. Onların başarısının ardında saklanan aşkın gücünü hiçe sayamayız tabii;)

Bir sonraki konuşmacılar Eda Utku ve Volkan Alkaya idi. Viral içerik nasıl oluşturulur bizlere onu anlattılar, çok ilgi çekici ve merak uyandıran başlık seçmenin öneminden bahsettiler.

Ve Bahar Akıncı… Gerçekten etkileyici ve cesaret verici öyküsüyle şahsen bana ilham kaynağı oldu. Kendisini tanıdığıma çok memnun oldum ve yazılarını bundan sonra zevkle okuyacağım.

Sırma Doğan iyi “youtuber” nasıl olunur bize ondan bahsetti.

Ve bende şok etkisi yaratan, uykumu açan şahsiyet! Doğu Orcan!  Kendileri playtuşu’nun başpehlivanı imiş. Kural tanımayan çılgın bir insan kendisi anlatılmaz dinlenir;)

Son olarak Instagram fenomeni, fotoğrafçı Sezgin Yılmaz bize bazen fenomenligin öyle doğaçlama gerçekleşen bir olay olmadığını ve emek istediğini anlattı.

Doplu bir gündü anlayacağınız!

Teşekkürler bumerang!

wpid-20141212_212521.jpg

wpid-20141212_212722.jpg

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Content Marketing Konferansi ve İyi İçerik Atölyesi İçin Teşekkürler Bumerang!” üzerine 2 yorum

  1. makyajtavsiyem der ki:

    Merhaba blogunuzu yeni keşfettim ve takibe aldım ben de bloguma beklerim sevgiler 🙂
    makyajtavsiyem.blogspot.com.tr

  2. Sezen Şengül der ki:

    Teşekkürler makyajtavsiyem;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: