İçeriğe atla

Ve Bitti…

Koskoca 6 senelik öğrenci evi hayatım artık sona erdi. Bu ne demek oluyor? kıyafetleri, makyaj malzemelerini ve saç düzleştiricimi paylaştığım ev arkadaşlarım (kardeşlerim) yoklar, üzeri battaniyeyle kapatılmış çakma gardrobum, 20 dk içinde banyomu bitirmek zorunda olduğum sevgili termosifon, faturaları toplayıp üçe bölmece, öğrenci akbilim de artık yoklar…Şimdi iki kişilik bir ailem, kapağı olan bir gardrobum (!) var.
Mutfakta aynı desenli tabaktan ikiden fazla var inanabiliyor musunuz? 🙂
 Lüks bunlar lüks! onca sene öğrenci evinde yaşayıp da sonra birbiriyle takım olan bornoz ve havlu terliği giymek nasıl bir özel hissetmedir bilir misin? 🙂 gardrobumun kapağı var kapağı!
Şaka bir yana her şey epey değişti…ve benim buna çok ihtiyacım vardı…
pembe ortancalar, minik kuşlar, sadelik ve tabii gardrobum bana iyi gelecekler;)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Ve Bitti…” üzerine bir yorum

  1. tisikirlir sipirmin der ki:

    Merhaba canım. Şu yazıyı okudum ve işte bu dedim. Bu sözler beni anlatıyor. Ben de 4 yıllık üniversite hayatımdan mezun oldum ve gerçekten bahsettiğim konuları, duyguları oldukca iyi anlıyorum. Ahh ahh.. Zaman ne çabuk geçiyor. Bu ara çok duygusalım. yo yo ğlamıciimm ^^ 🙁 :))

    Bu arada ben de yeni blog açtım ve gerçekten bir şeyler paylaşıp insanlara ulaşmak çok çok iyi geliyor bünyey. Beklerim canım 🙂 http://www.tisikkirlir-sipirmin.blogspot.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

%d blogcu bunu beğendi: